Vitamín D3K2 forte 20ml

Neohodnotené

Vitamíny D3+K2 vo forme kvapiek na podporu imunity a zdravých a pevných kostí.

€23 €19,17 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 1420
Vitamín D3K2 forte 20ml
Neohodnotené

Podrobný popis

Vitamín D podporuje:

- imunitný systém - zachovať zdravý stav kostí a zubov - správnu funkciu svalov

Vitamín K podporuje:

- zrážanie krvi - zachovanie kostí

Prečo vitamín D3 s vitamínom K2?

Vitamín D je potrebný pre zachovanie kostí a zubov, správnu funkciu svalov a imunitný systém. Pri nedostatku slnečného žiarenia nepostačuje telu vlastná produkcia vitamínu D.

Vitamín K plní kľúčovú úlohu v metabolizme kostí a je dôležitý v spolupráci s vitamínom D pre udržanie zdravých kostí. Vitamín D3+K2 Dr. Jacobs spolu s vitamínom K2 (vo forme menachinón-7) sa veľmi dobre vstrebáva a má v tele podstatne lepšiu stabilitu než vitamín K1. Vzhľadom na to, že súčasťou kvapiek je kvalitný slenčnicový olej, nie je potrebné užívať tento produkt spolu s tukom.

Zloženie: MCT olej (kokos) (89%), antioxidant tokoferolové extrakty (prírodný vitamín E), vitamín D3, menachinón (vitmamín K2, all-trans MK-7).

Odporúčané dávkovanie:

1 kvapka denne (od 11 rokov), najlepšie spolu s jedlom. 1 kvapka obsahuje 50 μg vitamínu D3 (2000 I.U./1000% ODD) a 50 μg vitamínu K2 (ako MK-7/ 67% ODD). Vysoká biologická využiteľnosť, vhodné pre vegetariánov.

Upozornenie: Pri súčasnom užívaní antagonistov vitamínu K (na báze kumarínu) je nutná konzultácia s lekárom! Ľudia s problémami s obličkami, zvýšenými hladinami vápnika (krv alebo moč) alebo so sklonom k tvorbe obličkových kameňov by sa mali poradiť s lekárom ešte pred začatím užívania vitamínu D.

Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Držte mimo dosah detí. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pre vyváženú a pestrú stravu. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov. Skladovať v chlade (6-25°C) a chrániť pred svetlom.

Balenie: 20ml