Weight balance kapsuly 60 ks Bio Organic India

Neohodnotené

Znižuje telesnú hmotnosť, hladinu cholesterolu v krvi a pomáha odbúravať únavu.

€14,90 €12,42 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 424
Weight balance kapsuly 60 ks Bio Organic India
Neohodnotené
1579 1 weight balance kapsule 60 ks bio organic india
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Weight Balance je prírodný prípravok ajurvédskej medicíny podporujúci odbúravanie tukov. Priaznivo pôsobí na zníženie telesnej hmotnosti, hladiny cholesterolu v krvi a pomáha odbúravať únavu. Účinok tejto bylinnej zmesi a následný úbytok váhy nastupuje postupne, neide o tzv. zázračný prostriedok na super rýchle chudnutie. Účinok je však istý, pričom nemá vedľajšie účinky. Samozrejme pri dodržaní odporúčaného dávkovania.

Pomáha lepšie využívať prijaté zložky potravy, vďaka čomu nemáme potrebu sa prejedať. Bráni zápche. Podporuje spaľovanie tuku, znižuje hladinu cukru v krvi a dodáva energiu. Obsahuje výťažky z byliny Bhumyamalaki, ktorá posilňuje pečeň a žlčník, ďalej obsahuje Amalaki - silný antioxidant a bylinu Guduchi, ktorá podporuje spaľovanie tukov a zrýchľuje metabolizmus. Zároveň pomáha pri nafukovaní a tlaku v žalúdku a odstraňuje problémy s trávením.

Zloženie: Bhumyamalaki (Phyllanthus niruri) 125 mg, Guduchi (Tinospora cordifolia) 125 mg, Amalaki – Indický egreš (Phyllanthus emblica) 75 mg, kapsuly z rastlinnej celulózy

Obsah: 60 vegetariánskych kapsúl vhodných aj pre celiatikov

Dávkovanie: 1-2 kapsule denne s jedlom. Odporúča sa užívať minimálne jeden mesiac. Užívanie je vhodné kombinovať s používaním korenia Trikatu a zvýšiť účinok.

Upozornenie: Prípravok znižuje hladinu cukru v krvi a môže znižovať krvný tlak! Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Všetky byliny použité v ajurvédskych výrobkoch Organic India boli vypestované na farmách v Indii a spĺňajú certifikáty BIO kvality a ekologického poľnohospodárstva.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Oganic India