Weight Gain Formula (Priberanie a podpora chuti do jedla)

Neohodnotené

Podpora chuti do jedla a celkové posilnenie organizmu. Podpora pre ľudí s nízkou váhou, napríklad po prekonaní ťažkého ochorenia ako aj pre seniorov na podporu chuti do jedla. Podpora rastu svalstva.

€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 35040
Weight Gain Formula (Priberanie a podpora chuti do jedla)
Neohodnotené

Podrobný popis

Odporúčame užívať aspoň 3 mesiace. Byliny a koreniny obsiahnuté v zmesi Weight Gain výrazne podporujú trávenie a obnovujú tráviaci oheň. Ashwagandha celkovo posilňuje myseľ aj telo (svalstvo) a dodáva energiu. Zmes Weight Gain je predovšetkým vhodná pre ľudí, ktorí majú problémy s trávením a to najmä po prekonaní ťažkých ochorení. Odporúčame pre seniorov na podporu chuti do jedla.

Odporúčame pre športovcov na podporu rastu svalstva (pridajte Tribulus Power a Ashwagandhu). Vhodné kombinácie s Weight Gain Formulou: Organizmu je často potrebné doplniť zameškanú výživu. Odporúčame pridať GREEN ESSENTIALS kapsuly a MORINGA kapsuly. Ak je potrebné podporiť tvorbu a posilnenie svalov, odporúčame pridať TRIBULUS POWER a ASHWAGANDHU.

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt, 1 kapsula 500mg obsahuje: 200 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z koreňa rastliny Withania somnifera (Ashwagandha), 50 mg štandardizovaného extraktu 10:1 zo semiačok rastliny Embelia ribes (Vidanga), 50 mg štandardizovaného extraktu 4:1 z plodov rastliny Terminalia chebula (Haritaki), 50 mg štandardizovaného extraktu 3:1 z plodov rastliny Terminalia bellirica (Bibhitaki), 50 mg štandardizovaného extraktu 4:1 z plodov rastliny Emblica officinalis (Amalaki), 50 mg štandardizovaného extraktu 7:1 zo semiačok rastliny Foeniculum vulgare (Saunf), 25 mg štandardizovaného extraktu 4:1 z plodov rastliny Piper longum (Pippali) 25 mg štandardizovaného extraktu 8:1 zo semiačok rastliny Cuminum cyminum (Jeerak).

Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

Kvalita: 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom.

Balenie: 60 kapsúl á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1-2 kapsuly 2 x denne

 V zmesi Weight Gain sú obsiahnuté ajurvédske byliny, ktoré ajurvéda využíva na podporu chuti do jedla a reguláciu telesného metabolizmu.

Pri dávkovaní 2x2 kapsule denne je výrazný rozdiel už po pár dňoch.