ZÁPAL - SKRYTÝ ZABIJAK

Neohodnotené

Kniha odhaľuje súvislosti medzi chronickým zápalom a väčšinou chronických onemocnení a poskytuje prírodné metódy ako zápal vyliečiť.

€16,20 €13,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 342
ZÁPAL - SKRYTÝ ZABIJAK
Neohodnotené

Podrobný popis

Kniha odhaľuje prekvapivé súvislosti medzi chronickým zápalom a väčšinou chronických onemocnení a poskytuje prírodné metódy ako zápal vyliečiť.

Popis knihy v skratke: Zápal je reakciou imunitného systému, ktorá nás chráni pred toxínmi, infekciami a poraneniami. Chronický zápal, ktorý v tele pretrváva dlhú dobu, ale spôsobuje závažné poškodenie a poruchy vedúce k chronickým ochoreniam. Ste unavení a bez energie? Máte vysoký krvný tlak alebo ischemickú chorobu srdca? Liečite sa na alergie či astmu? Diagnostikovali vám nádorové ochorenie? Bolí vás často v krku? Objavujú sa vám kožné vyrážky? Bolia vás kĺby? Máte nadváhu či cukrovku? Trpíte depresiami alebo príznakmi Alzheimerovej demencie? Pravdepodobne máte v tele chronický zápal, ktorý je príčinou chronických a civilizačných ochorení. Väčšina chronických ochorení pritom pramení zo zápalu, ktorý je často nenápadný na prvý pohľad, no má devastujúce účinky na bunky, tkanivá, orgány tela, ale aj na mozog. Jednoduchými a praktickými princípmi v tejto knihe, ktoré sú zamerané na riešenie zápalu, sa môže riadiť každý, kto chce predchádzať ochoreniam alebo riešiť svoje dlhodobé zdravotné problémy. Nesľubuje, že ide vždy o jednoduché riešenie. Na začiatku je rozhodnutie, ktoré záleží od motivácie, viery a vôle. Aktívna zmena, ktorá začína prevenciou a uzdravením zo zápalu a chronických ochorení, je menej pohodlná ako obyčajné užívanie liekov, ale len tak máte svoje zdravie pod kontrolou a odmenou je kvalitný a dlhý život.

V knihe sa dozviete: - čo znamená zápal - súvislosti medzi zápalom a ochoreniami - ako zistiť, či ho v tele máte - praktické rady ako sa zbaviť chronického zápalu a uzdraviť sa - ako spomaliť starnutie a dožiť sa vysokého veku v zdraví - ako uskutočniť ozdravný program proti zápalu

Autor: MUDr. David Frej

Publikácia: Viaz., 311 strán, grafy, 2015, ISBN 978–80–7281–492–3