Živokosť s chondroitinom - 75 ml UA

Neohodnotené
Krém-balzam na telo Kostihojový chondroitín je určený špeciálne na boj s problémami kĺbov a chrbtice.
€7,50 €6,25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 116022
Živokosť s chondroitinom - 75 ml UA
Neohodnotené

Podrobný popis

Krém-balzam na telo Kostihojový chondroitín je určený špeciálne na boj s problémami kĺbov a chrbtice. Základom receptúry je liečivá rastlina kostihoj, ktorý priaznivo pôsobí na kosti a kĺby, a chondroitín sulfát. Krém-balzam stimuluje obnovu kostného a kĺbového tkaniva, prispieva k normalizácii obsahu a konzistencie kĺbovej tekutiny, znižuje zápaly a opuchy, zlepšuje a obnovuje pohyblivosť kĺbov.

Vlastnosti aktívnych zložiek: Kostihoj (kostihoj) pomáha znižovať zápaly kĺbov, chrbta, krížov, svalov a väziva, urýchľuje obnovu poškodených tkanív pri zlomeninách, vyvrtnutiach, pomliaždeninách. Chondroitín zlepšuje štrukturálne parametre tkanív, prispieva k ich rýchlej regenerácii, znižuje bolesti kĺbov a stimuluje normálnu činnosť chrbtice.

Zloženie: Voda, glycerín, glycerylstearát, cetylfosforečnan draselný, cetearylalkohol, extrakt z koreňa kostihoja lekárskeho, chondroitín sulfát sodný, olej z listov/orechov/stoniek cyprusu zeleného, listový olej z eukalyptu , O-2, jalovec, Ceholteare 12, cetylpalmitát, akryláty/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, trietanolamín, xantánová guma, parfum, alkohol, benzoát sodný, fenoxyetanol, etylhexylglycerín, benzylsalicylát, hexyl cinnamal, limonén, linalool

Spôsob aplikácie: Naneste malé množstvo balzamu na problémové oblasti ľahkými masážnymi pohybmi až do úplného vstrebania. Aplikujte 2-3 krát denne.

Vyrába: OOO „ Fitobiotechnologii", Kyjev, Ukrajina

Obsah: 75 ml